Четвер, 25.04.2024, 17:01Головна | Реєстрація | Вхід

Меню сайту

Форма входу

Вітаю Вас Гість!

Реклама

Міні-чат

200

Наше опитування

Бути чи не бути Пласту в Калуші?
Всього відповідей: 31

Погода

Погода в Калуші

Статистика

Пластовий вісник - ФорумПластовий вісник - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » ПЛАСТ У Калуші » Розвиток станиці Калуш » Пластовий вісник
Пластовий вісник
ЛесикДата: Вівторок, 03.06.2008, 23:43 | Сообщение # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 74
Репутація: 24
Статус: Оффлайн
Здрасті!

Я не ваша тьотя, я індивід. який шукає людей які б зголосився зробити таке діло як "Пластовий вісник" нашої прекрасної станиці, себто бути його редактором.

Страшно стидно, шо беруся за це аж тепер, але як казав нєзабвєнний Остап Бендер "Лучче Порше, чєм нікогда!"

Так от, говорив я з різними людьми, і почув від деяких крамольну думку, шо воно нам і не треба такий "Вісник", шо видання, мовляв мертвонароджене і нікому нецікаве. Від цього і відштовхнемся...

Любі друзі, калуські пластівці! Це називаєцця "фокус-група" Питаю Вас:

- чи треба Вам "Пластовий вісник"?
- що ви там хотіли би бачити (яку інформацію, рубрики, матеріали ітд.)? Я міг би забивати туди різноманітні матеріали на Вашу потребу, від методичних до документальних. Дорогі пластунці, що Ви хтілиби-сьте читати в "Пластовім віснику", і що "Пластовий вісник" може зробити для вашого юнацтва/новацтва?

- чи Вам було би зручно скачувати і читати його в електронічному вигляді, чи мені шукати шляхи розмноження його (Вісника) на папері

Від себе скажу: ПИШІТЬ!
Про всьо цікаве, шо Ви робите в Пласті і поза ним, про всьо, шо ви про то думаєте, що плануєте і що у Вас на стадії ідеї.

Видання має виходити у форматі щомісчника чи як?, тому великої оперативності в подачі інформації не вийде, зато ми можем виїхати на звітах, репортажах, етюдах, різних приколах і (о так!) на аналітиці та інтерв+ю. Можна також розміщувати тут своє творчесьтво

Як художник-художнику, можу навчити як то всьо робитця, як дистанційно, так і через гутірки та інструктажі. Якщо хтось вже має такі навики письма і/чи, Боже борони, бачить себе журналістом - совість не дозволить Вам проігнорити таке благородне починання. Окремо вітаються вундеркіндери, у яких руки стоять до верстки і дизайну. Усі вакансії (крім редактора відкриті, і чим менше я буду схожий на людину-редакцію, тим краще для всіх нас.

З.І. В міру надходження відповідей, я сформую перший макет, із структурою, переліком рубрик і тем, і по можливості буду роздавати завдання. Надалі це все вдосконалюватиметься. Поки що я орієнтуюся на вихід першого номера в червні, в середині місяця.

З.З.І. Нарід, якщо я сліпий і одержимий манією редакторства, то просвітіть мене. Але мені здаєцця, що станиця Калуш вже достатньо велика, і буде ще більша, і відтак вона МУСИТЬ мати власне періодичне видання. Давайте робити його не для проформи і не у вигляді бюлетеня-обіжника районного відділу санепідемстанції. Най це буде постійний і якомога якісніший "Пластовий вісник станиці Калуш"

Хочеться почути Ваші думки)


НІЧО СОБІ!

 
EmiДата: Середа, 04.06.2008, 22:00 | Сообщение # 2
Учасник
Група: Перевірені
Повідомлень: 117
Репутація: 17
Статус: Оффлайн
Я толком не поняла що і до чого , але якшо шось тре можу помогти.....=)

 
ЦвітОкДата: Середа, 04.06.2008, 22:28 | Сообщение # 3
Учасник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 182
Репутація: 119
Статус: Оффлайн
-треба.це буде досить цікаво
..а взагалі...тре зібрати тих,хто зацікавився...бо не у всіх є інтернет і буде негарно...
)) applause


Весна прийшла - настрій принесла!...

Усміхнись серцем!!!
 
IvanДата: Четвер, 05.06.2008, 15:09 | Сообщение # 4
Зацікавлений
Група: Перевірені
Повідомлень: 38
Репутація: 12
Статус: Оффлайн
Ідея прикольна і її мож справді розвивати applause ... тільки є одна проблема народ у нас дуже "активний" ( ну і я в тому числі ) sleep sleep sleep . і все буде мутити (поки не заб"є) одна, як Лесик казав, людина-редакція...Що можу сказати про себе...писака з мене не дуже, грамотєй тоже...але з оформленням можу помогти: там наприклад у фотошопі над кимось поіздіватись і т.д.
Можна було б у кінці Вісника друкувати самі прикольні цитати з форуму ("срака-срак" Вови the best happy happy happy )




Повідомлення відредагував Ivan - Четвер, 05.06.2008, 15:10
 
ЛесикДата: Субота, 07.06.2008, 16:55 | Сообщение # 5
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 74
Репутація: 24
Статус: Оффлайн
ну що ж, бачу декого зацікавило але більшості, як кажуть поляки -ФШИСТКО ЕДНО. ТОму пропоную десь зібратись зацікавленим в цьому виданні і обговорити перший номер Що там має бути, як і коли!

НІЧО СОБІ!

 
EmiДата: Субота, 07.06.2008, 20:17 | Сообщение # 6
Учасник
Група: Перевірені
Повідомлень: 117
Репутація: 17
Статус: Оффлайн
А як , де і коли зібратись?

 
ЛесикДата: Неділя, 29.06.2008, 09:33 | Сообщение # 7
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 74
Репутація: 24
Статус: Оффлайн
Я гадаю, що найкращий варіант буде це десь з початком нового пластового року, всі приїдуть з таборів, бабусів-дідусів, буде море вражень- можливо тоді щось люксичне вийде а то зараз на нас напав - ШТИЛЬ
ТРимайтесь до нового року)


НІЧО СОБІ!

 
KarawanVLДата: Неділя, 29.06.2008, 12:59 | Сообщение # 8
Пассажир
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
народ на жаль я живу не в Калуші. але можу по могти так як займаю посаду заступника ПІЦ а зара є пропозиція голови ПІЦ.
так що за любки. можем обмінятися контактами. або по крайній мірі моя ася є у профілі


І хай поможе Нам Бог!!!
С.К.О.Б. А У-У-У
Караван
Вовча Ліга
 
FuryДата: Субота, 27.08.2016, 20:42 | Сообщение # 9
Пассажир
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
и где?
 
МурзикДата: Неділя, 14.10.2018, 22:10 | Сообщение # 10
Пассажир
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Народ, где у нас (или поблизости) можно купить карты памяти класса UHS-I Class 10? Срочно нужно. Послезавтра придется много видео снимать, а мою друг так и не вернул. Нужны карты именно такого плана: https://stylus.ua/karty-pamyati/klass-karty:uhs-i-class-10/

Кстати, чтобы не быть голословным, можете сами убедиться, какие у них на двери цены.
 
Форум » ПЛАСТ У Калуші » Розвиток станиці Калуш » Пластовий вісник
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 |