Четвер, 28.03.2024, 19:57Головна | Реєстрація | Вхід

Меню сайту

Форма входу

Вітаю Вас Гість!

Реклама

Міні-чат

200

Наше опитування

Бути чи не бути Пласту в Калуші?
Всього відповідей: 31

Погода

Погода в Калуші

Статистика

ПРО походження світу! - ФорумПРО походження світу! - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Степан  
Форум » ФЛУДИЛКА » ВСЯКЕ » ПРО походження світу!
ПРО походження світу!
ЛесикДата: Середа, 23.04.2008, 23:18 | Сообщение # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 74
Репутація: 24
Статус: Оффлайн
Тут ми спробуємо з Вами розібрати як і чому виник світ!
Для початку хотів би запропонувати Вам давнюлегенду, навіть скоріше - МІФ,як виник світ!


НІЧО СОБІ!

 
ЛесикДата: Середа, 23.04.2008, 23:19 | Сообщение # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 74
Репутація: 24
Статус: Оффлайн
Міф про походження світу!
...І на початку була Пітьма - вічна й безмежна! Ні Землі, ні Неба, ні Сонця. Тільки - морок! Густа, холодна й безконечна Ніч. А її пронгизувало ОКО. Звідки воно летіло?І - куди? Нізвідки і в нікуди? І де взялось воно.
Наймудріші волхви Оріани казали так: "Око було завжди, воно було вічно. І з Вічності воно летіло у Вічність".А Заратустра по тому вже додав:" Воно летіло з далеких Старих світів, що утворити Новий світ"
Мабуть, так. Бо Око, пролетівши чорне безмежжя впродовж безконечної кількості часу і не знайшовши краю пітьмі, одного разу спинилось. І пустило Сльозу. Чисту -пречисту Росинку. Знеї вродилось диво:Пршоттах і Першобог - птиця Сокіл!
Його золотаве піря осяяло непроникну ніч! Сокіл розправив крила і закружляв над ОКОМ!
І пустив Сокіл Золоту Сльозу-Росинку, що впала на ОКО. І вмить розрослося воно у великий острів серед мороку!
І пустив Сокіл Србну Сльозинку, і вона впала посередині острова,де утворилося ожеро Живої Води.
І пустив Сокіл зелену Сльозинку-Росинку, і від неї проросли дивовижні квітий густі високі трави на острові й берегах озера!
Тоді Сокіл зніс золотий жолудь. І сталося диво: виросло з того жолудя розкішне й могутнє Першодерево. Дуб-Стародуб
І наче зорі розцвіли на його крислатому гіллі: то вродили Молодильні яблука - плоди невмерущості. Стало довкола світло й весело!
Тоді злетів Сокіл на вершину Першодерева й сказав: "Я створив ИРІЙ. Тут моє місце на віки вічні Звідсия творитиму Світ"
І тоді зніс Сокіл двоє яєць: біле та чорне. Впали вони в озеро Живої Води, і вродилися з них Білий лебідь та Чорний Лебідь. Поплили вони назустріч один одному і стали люто битися.
Тоді з вершини Дуба-Стародуба сказав їм Сокіл:"Зупиніться!".
І лебеді перестали битись. І сказав їм Сокіл:"Я даю вам Слово і Розум. Вийдіть з води і станьте обабіч мого Дуба".
Вийшли лебеді з води і відразу перетворились в людино подібних велетнів. Тільки в одного шкіра була біла, а волосся – русяве, очі – блакитні, а в другого все біло чорне – і шкіра, і волосся, і очі.
І сказав Сокіл їм: “Зірвіть з дерева по яблука і з’їжте їх.”
З’їли велетні по молодильному яблуку і відчули в собі силу неймовірну.
І сказав їм Сокіл: “Тепер Ви невмирущі Боги”.
І вклонилися йому велетні. І сказав Сокіл білошкірому: “Ти є Білобог. Володар Світла і Білого Світу та всього, що створиш у ньому”
І сказав Сокіл чорношкірому: “Ти є Чорнобог. Володар ночі і пітьми та всього, що створиш у ній”.
І сказав він обом: “Ви є Добро і Зло. Краса і Погань. Правда і Кривда. І ви будете вічно. Бо ви є ЖИТТЯ. І ті, що прийдуть. Не зазнають ДОБРА без ЗЛА і КРАСИ – без ПОГАНІ, тож не знатимуть, що таке Життя і навіщо жити в ньому”

КОМУ цікаво про це більше, Раджу знайти і почитати "ВЕЛЕСОВУ КНИГУ"


НІЧО СОБІ!

 
EmiДата: Середа, 23.04.2008, 23:20 | Сообщение # 3
Учасник
Група: Перевірені
Повідомлень: 117
Репутація: 17
Статус: Оффлайн
В кожного своє бачення, як нам відомо є дуже цікаві толкування даного питання smile smile smile , та я особисто ні до якого не вхиляюсь, і ше це питання мене дуже не зачепило, головнек шо світ є, і ми всі живемо smile smile smile

 
ЦвітОкДата: Середа, 23.04.2008, 23:22 | Сообщение # 4
Учасник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 182
Репутація: 119
Статус: Оффлайн
а скажіть мені де закінчується всесвіт і шо за ним? biggrin

нехай і вас голова поболить)))


Весна прийшла - настрій принесла!...

Усміхнись серцем!!!
 
GrobДата: Четвер, 24.04.2008, 00:40 | Сообщение # 5
Прихильник
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 14
Статус: Оффлайн
не все.... як не все має початок... а Всесвіт кінець має, за границею Всесвіту просто існує ніщо. А ніщо дуже легко пояснити, це для кожного з вас, от попробуйте сказати, що було до того, як ти народився... одним словом... ну як? і яке то було слово?

Безвихідних ситуацій не буває, навіть коли тебе зїли у тебе є два виходи!
 
Fyg@sДата: Четвер, 24.04.2008, 08:19 | Сообщение # 6
Прихильник
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 14
Статус: Оффлайн
Про шо ви говорите? Ось істинне походженя всесвіту.

„Весь світ – це срака в сраці”
В.В.Чигура

Багато мільярдів років тому, коли не було ні живих істот, ні планет,ні галактик, Була лише велика, ГІГАНСЬКА, пишна Сракасрак. Це був безкаїй простір без нічого. Та за певний період часу у ньому сформувавлась Сракавсесвіту. В якій свою чергу утворились безліч срак-галактик.
Кожна срака-галатиктика вміщує в собі певну кількість срак-систем у яких на орбітах є сраки-планети.
Наша срака-галактика має назву Молочний Зад. В ній знаходиться наша срака-система – Сонячний зад. В Сонячному заді є велика зад-зірка – Сонячна Срака. Круг по своїх орбітах крутяться 8 срак-планет – це Меркурій-Срака, Венера-Срака, Земля-Срака (наша планета), Марс-Срака, Юпітер-Срака (найбільша срака у нашій системі), Сатурн-Срака, Уран-Срака і Нептун-Срака та одна напівсрака – Плутон-Срака. Також є дрібне гавно (астероїди) і масивне гівно (комети). Ше є багато срак–супутників.
Ми, люди живемо, процвітаєма на сраці-планеті Земля-Срака. Вирощуєм рослин, тварин, добуваєм корисні і некорисні копалини сраки, проте ми не задумуємось над тим, що і в наших сраках є життя, частинка Сракивсесвіту, частинка Сракисрак. Де також є живі організми, що вирощують рослин, тварин, добувають корисні і некорисні копалини сраки, проте вони теж не задумуються над тим, що і в їхніх сраках є життя.

Зпитаннями звертатись до експерта з вивчення і дослідження срак світу професора Володимира Васильовича Чигури.


ROCK&ROLL MUSIC

"Весь світ - це срака в сраці"

Не будь "Калюньою"

 
InFLameДата: Четвер, 24.04.2008, 10:12 | Сообщение # 7
Зацікавлений
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 35
Статус: Оффлайн
Все Вова ти будеш популярним я подала твої дані на конкурс"Юні філософи"! biggrin biggrin biggrin
....„Весь світ – це срака в сраці”
В.В.Чигура....я думаю ця теорія гідна існування))) biggrin


Навіщо шукати щастя, якщо воно тебе оточує....???)))
 
ЦвітОкДата: Четвер, 24.04.2008, 22:36 | Сообщение # 8
Учасник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 182
Репутація: 119
Статус: Оффлайн
Fyg@s,
Ти мега-круто-вумний=)
в кожного з нас в сраці є частинка всесвіту)))Авжеш)))
Любіться!

а взагалі...мені світ нагадує матрьошку....


Весна прийшла - настрій принесла!...

Усміхнись серцем!!!
 
ЛесикДата: Четвер, 24.04.2008, 22:56 | Сообщение # 9
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 74
Репутація: 24
Статус: Оффлайн
Ну Влодко ти і можеш!
Просто митець, ще трішки таких шедеврів і ПОКАЛЬЧУК з ДЕРШЕМ будуть на проти тебе - профанами) happy


НІЧО СОБІ!

 
СтепанДата: Пятниця, 25.04.2008, 00:53 | Сообщение # 10
Зацікавлений
Група: Модератори
Повідомлень: 30
Репутація: 18
Статус: Оффлайн
а я після якогось уроку фізики(того року, або поза того) коли вчили будову молекул, то думав що наша сонячна система то якась одна молекула і так одна за одною вони створюють якийсь предмет.... а ще я тоді задумався був що якшо ми є складовою якогось предмету то якого і що ним роблять....
 
РоманДата: Понеділок, 05.05.2008, 20:20 | Сообщение # 11
Зацікавлений
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 18
Статус: Оффлайн
Вован....Ти монстр....Хвалю....Не кожна людина може обдумати і народити таку ідею...Вітаю....Тобі треба Нобелівську премію вручити.... cool




 
Fyg@sДата: Вівторок, 06.05.2008, 23:08 | Сообщение # 12
Прихильник
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 14
Статус: Оффлайн
Дякую-дякую.... Але премії колеціонувати не буду. В мене їх аж п"ять. Ше стільки і стане. happy
Quote (InFLame)
конкурс"Юні філософи

Якщо ти про свято ботанів, то я туди не поїду - вони своєю частиною Сракисрак мене роздушать.. happy

А знаєте що таке озонова діра на планеті Земля-Срака...?
Не знаєте..?
Проте в наступному спец випуску фрум-програми "У світі Срак".
ggg
happy ^_^ happy ^_^


ROCK&ROLL MUSIC

"Весь світ - це срака в сраці"

Не будь "Калюньою"

 
IvanДата: Середа, 07.05.2008, 21:44 | Сообщение # 13
Зацікавлений
Група: Перевірені
Повідомлень: 38
Репутація: 12
Статус: Оффлайн
Вова давай, постарайся, забабахай щось конське нехай усі знають!!! wacko wacko wacko

 
ЦвітОкДата: Середа, 07.05.2008, 23:30 | Сообщение # 14
Учасник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 182
Репутація: 119
Статус: Оффлайн
Quote (Fyg@s)
А знаєте що таке озонова діра на планеті Земля-Срака...?

здається знаю smile smile smile smile


Весна прийшла - настрій принесла!...

Усміхнись серцем!!!
 
IvanДата: Четвер, 08.05.2008, 20:28 | Сообщение # 15
Зацікавлений
Група: Перевірені
Повідомлень: 38
Репутація: 12
Статус: Оффлайн
Quote (ЦвітОк)
здається знаю

Про те шо напише Вова точно незнаєш smile smile smile


 
Форум » ФЛУДИЛКА » ВСЯКЕ » ПРО походження світу!
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 |