Пятниця, 29.03.2024, 11:11Головна | Реєстрація | Вхід

Меню сайту

Форма входу

Вітаю Вас Гість!

Реклама

Міні-чат

200

Наше опитування

Бути чи не бути Пласту в Калуші?
Всього відповідей: 31

Погода

Погода в Калуші

Статистика

ЛітечкО!!!!!! - Сторінка 4 - ФорумЛітечкО!!!!!! - Сторінка 4 - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Модератор форуму: Степан  
Форум » ФЛУДИЛКА » ВСЯКЕ » ЛітечкО!!!!!! (Жара.......море.......вечір.....пляж.....)
ЛітечкО!!!!!!
GrobДата: Понеділок, 26.05.2008, 01:49 | Сообщение # 46
Прихильник
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 14
Статус: Оффлайн
по новинах, я не помню вже де то вроді на тому тижні було

Безвихідних ситуацій не буває, навіть коли тебе зїли у тебе є два виходи!
 
EmiДата: Четвер, 29.05.2008, 19:41 | Сообщение # 47
Учасник
Група: Перевірені
Повідомлень: 117
Репутація: 17
Статус: Оффлайн
Ура..........уже зовсім близько....не дочекаюсь......... smile smile

 
GrobДата: Четвер, 29.05.2008, 20:06 | Сообщение # 48
Прихильник
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 14
Статус: Оффлайн
скоро ((

Безвихідних ситуацій не буває, навіть коли тебе зїли у тебе є два виходи!
 
EmiДата: Неділя, 01.06.2008, 12:14 | Сообщение # 49
Учасник
Група: Перевірені
Повідомлень: 117
Репутація: 17
Статус: Оффлайн
УРА!!!!!!!!! smile smile smile smile smile Вітаю всіх!!!! smile smile smile smile smile Уже літо!!!! smile smile smile smile smile smile

 
IvanДата: Четвер, 05.06.2008, 15:38 | Сообщение # 50
Зацікавлений
Група: Перевірені
Повідомлень: 38
Репутація: 12
Статус: Оффлайн
капець всьо...вже натішелись...тепер аж до неділі така галіма погода буде cry sad cry

 
EmiДата: Четвер, 05.06.2008, 18:14 | Сообщение # 51
Учасник
Група: Перевірені
Повідомлень: 117
Репутація: 17
Статус: Оффлайн
Quote (Ivan)
капець всьо...вже натішелись...тепер аж до неділі така галіма погода буде

ну і?? Погано скоро пройде, і добра начнеться, і все ж я вважаю шо зараз добре шо погана погода, а то та радіація, була б добра погода я б не поїхала на річку радіонуклідів набиратись, а тупо б дома сиділа, ну і ше добре шо погоди нема, шо мені не так уж погано хворіти.......)) Але погода погана скінчиться, хвороба пройде, радуоактивність зменшиться і всьо буде ок!!!! smile smile smile


 
ЦвітОкДата: Четвер, 05.06.2008, 22:17 | Сообщение # 52
Учасник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 182
Репутація: 119
Статус: Оффлайн
ти шО не хочеш подивитися в очІ радіації???Ти хочеш показати себе слабшою??

Весна прийшла - настрій принесла!...

Усміхнись серцем!!!
 
EmiДата: Понеділок, 29.09.2008, 19:11 | Сообщение # 53
Учасник
Група: Перевірені
Повідомлень: 117
Репутація: 17
Статус: Оффлайн
Неа , в мене такого бажання не виникало і не виникає......
Отож минуло літо, хотілось б дізнатись ваші враження від нього, від пройдених таборів, чи від екзаменів, чи ше від всього того шо було з вами в літі...
Особисто мені, це літо дуже сподобалось, було круто, я була на 2х таборах , окружному"Бандерштат" і курінному " Крик душі".... Чуваки було реально круто, хто був , то й знає, а хто не був , то розкажу..... На курінному в нас був ідол... Свиноматка... В нас всі пісеньки були присвячені їй, до мого гуртка вона даже в гості завітала під час теренової гри...І з погодою так круто попали, по годині або й більше на день в річці сиділи...на гутірках чаї пили...)) Гітару слухали поки Лесик чи Яримир на таборі були....А Микола в ролі бунча то вопше круть, така лафа))..... З того табору стіки емоцій і спогадів лишилось))... Круть теренівки в нас були, і наше слово паразит СКУП, яке ми зара не вживаєм , а воно лишилось тіки приколом табору....А ше Машка до щогли привязана була))......А ше в болоті валялись....взагалі, дуже багато позитиву було, ...Івана Купала тож ріал відсвяткували, а який в нас альрм був.......ммм.....то мій єдиний алярм , але такий крутий)).....Дуз , дуз, кульно було)))
Ну а окружний, хотьб нам з погодою не дуж пощастило , але....але, тож прикольно було.....гонсько ходити босим, але в 2х парах штанів, 3х кофтах, шапці, хоть холодно але гонсько, ну і наслідки досі ше маю...ше не вилічилась, але мені то сподобалось тоді))).....Вареники тож смачнющі на таборі були))....кароче тож кульний табір, а тепер хотілось б почути враження з таборів від інших...)


 
ЦвітОкДата: Вівторок, 30.09.2008, 16:06 | Сообщение # 54
Учасник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 182
Репутація: 119
Статус: Оффлайн
Quote (Emi)
Неа , в мене такого бажання не виникало і не виникає......

ти про подивитися в очі чи про показатися слабшою?
оТОж...така тонка тема...зара розплачусь, бо хочу назад))
крик дУші...ии...Табір на пріколІ))круто короч було...памятаю все...і равликів з Червоної книги, і свиномЕчок,і оленів,які відкладають своє потомство в травах,шо ми їх потоптали)))),і перероблену Мельника Дочку,і повчаННя ОлеГа на кухні)))(охохох), і північні стійки)), і мишку в інтенданському biggrin ))о!і купала і наш ансамбль), і нічну теренівку, і листи на закритті)))))), і алярмЧік(крутезний))), і наШих хлопців-МУЖикІв))Завдяки їм ми змужніли на таборі))кароче вигон один))Прекрасний табір)
і про ще один сюпер-чудовий Бандерштат)))...
на ньому я зробила висновок, що окружні табори ніколи не бувають поганими)))постійний дощ тільки колоризував табір і зробив його особливим)))я ТАК ЛЮБЛЮ БОЛОТО!!!аа...!!!І за цей час ні разу не захворіла і не кашлянула.Дуже сподобалась мандрівка на закинуту радянську військову базу,так як я просто балдію від пострадянських будівель))я собі пообіцяла, що ше туда прийду і фсьо похвоткаю)і взагалі сама природа прилуквицьких земель дуже гарна))і озеро на Чоті...ммм...
на Бандерштаті ріал було багато приколів,хоча і не було так проханого мною Рейнджер скоку...зато моя спина напевно до тепер памятає спортивний змаг,на якому БОБИКИ виграли!!Бо ми БоооОООообИкии!!!Бобики, бобики рвуться на пролом))


Весна прийшла - настрій принесла!...

Усміхнись серцем!!!
 
FuryДата: Субота, 27.08.2016, 20:45 | Сообщение # 55
Пассажир
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Кто куда, а я в Эмираты. Сейчас как раз популярны туры в Абу Даби, так что рвану с семейством на недельку. Надо же открывать для себя мир) Еду сюда: http://www.yana.kiev.ua/resorts-127-abu-dabi.html
 
diaammaantДата: Вівторок, 27.09.2016, 17:12 | Сообщение # 56
Пассажир
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Да, лето закончилось, наступила осень.... самое время в теплые Имираты...
 
AmourTierДата: Пятниця, 25.11.2016, 13:43 | Сообщение # 57
Пассажир
Група: Користувачі
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
До літа ще ой як далеко. А вже хочеться тепла і сонечка, навіть якщо не на море, то на якусь річку, на базу відпочинку))
 
Форум » ФЛУДИЛКА » ВСЯКЕ » ЛітечкО!!!!!! (Жара.......море.......вечір.....пляж.....)
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 |