Четвер, 28.03.2024, 23:41Головна | Реєстрація | Вхід

Меню сайту

Форма входу

Вітаю Вас Гість!

Реклама

Міні-чат

200

Наше опитування

Бути чи не бути Пласту в Калуші?
Всього відповідей: 31

Погода

Погода в Калуші

Статистика

про те саме.... - Сторінка 3 - Форумпро те саме.... - Сторінка 3 - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: SweeT  
Форум » Кохання » Почуття » про те саме....
про те саме....
ЦвітОкДата: Пятниця, 15.02.2008, 15:47 | Сообщение # 31
Учасник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 182
Репутація: 119
Статус: Оффлайн
ов...звичайно...а той інший тікає...бо хоче ширшого спілкування...
і так виходить,як говорив Свинтус, любов проходить, бо приходить сварка за сваркою...то навіть є такий період.Коли люди або розходяться, або перетерплять то всьо і стануть більш розумнішими...


Весна прийшла - настрій принесла!...

Усміхнись серцем!!!
 
kidДата: Пятниця, 15.02.2008, 16:07 | Сообщение # 32
Зацікавлений
Група: Модератори
Повідомлень: 25
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
йопть.... bash та тут почитавши всю вашу філософську мудрість, точно поїхати мож.... і то так далеченько...))))))

Guitar is a human soul, speaking with just six strings.



 
MashaДата: Пятниця, 15.02.2008, 16:21 | Сообщение # 33
Пассажир
Група: Перевірені
Повідомлень: 21
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
А ви вірите в кохання....любов..............та це все фігня!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
ЛапочкаДата: Пятниця, 15.02.2008, 16:37 | Сообщение # 34
Зацікавлений
Група: Перевірені
Повідомлень: 43
Репутація: 109
Статус: Оффлайн
Маша...неможна бути такою ... втебе шо вообше почуттів немає??? такого не може бути....ти значить за маскою їх ховаєш

"Минуле?!
Не плач-бо воно закінчилось,
усміхнись,бо воно було..."
 
ЦвітОкДата: Пятниця, 15.02.2008, 16:40 | Сообщение # 35
Учасник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 182
Репутація: 119
Статус: Оффлайн
гг)в мене є дві половини....одна каже - шо всьо фігня...
а інша наоборот...о так і живу)))Коли добре всьо, то слухаю гарну половинку, шо каже шо любов-це круто...а коли погано - то слухаю фігнЮ...і не парюсь...але всеодно парюсь((


Весна прийшла - настрій принесла!...

Усміхнись серцем!!!
 
SweeTДата: Пятниця, 15.02.2008, 16:41 | Сообщение # 36
Зацікавлений
Група: Модератори
Повідомлень: 31
Репутація: 25
Статус: Оффлайн
Quote (Masha)
А ви вірите в кохання....любов..............та це все фігня!!!!!!!!!!!!!!!!!

ти просто не любила по-справжньому, чи тебе не любили так....бо ти б так не казала


Моральне життя людини — для митця лише частина об'єкта. А моральність мистецтва полягає в досконалому використанні недосконалих засобів.
 
SwynTusДата: Пятниця, 15.02.2008, 17:03 | Сообщение # 37
Група: Видалені





Quote (Wonka)
або перетерплять то всьо і стануть більш розумнішими...

не знаю... перетерпиш раз, ніби всьо чьотко і красіво... а потім вертаєшся до тої самаї проблеми і знов болить і знов проходить і знову ніди всьо чьотко і красиво.... і так по колу... а біль збирається і збирається на начебто одній невеличкій проблемці....

Quote (kid)

йопть....та тут почитавши всю вашу філософську мудрість, точно поїхати мож.... і то так далеченько...))))))

ну як не як краще далеченько поїхати ніж глибоко впасти....

 
ЛесикДата: Пятниця, 15.02.2008, 23:16 | Сообщение # 38
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 74
Репутація: 24
Статус: Оффлайн
Quote (SwynTus)
ікаво... може я щось таке напишу... ти думала пролюбов і кохання? певно що думала... і як пішло? давай я напишу свою думку... так от, кохання... закохуватись можна кожен день, по 10 раз на день. а чом би й ні? і це добре і це нормально, і це цілком природньо бо це кохання. кохання це пристрасть, це біль у голові, це мулька в штанях. це кохання. а що тоді любов? не може ж любов бути частиною кохання, чи навпаки... так от любов це вже не пристрасть, мулька чи гарячі почуття,любов це вже довіра, любов це любов. любити можна без поцілунків сексу чи подарунків. любити можна по різному: по батьківськи, по дружньому. любити можна не тіьки людину, любити можнаЖ погоду, собаку(!), кота, метелика, гору, гори, вогонь, воду, а чи можна кохати? чи може батько покохати сина??? якщо внього з головою все нормально то ніколи, і не думаю що мені хтось заперечить...від любові до ненависті один крок... це правда... а скільки кроків від кохання до ненависті? багато, дуже багато, і ти задовбешся поки їх зробиш.... бо спочатку треба дойти від кохання до любові, а потім до ненависті... а як дойти до любові як тебе людина цікавить як вогнегасник для твого сексуального пожару? ото ж бо що ніяк... і що тоді? нічо...ладно може якось допишу думку до кінця, бо мене мама жене уроки робити.... а покищо цього стане....подумаєш про це, Марійко? хоча я думаю пр це багато кому тре подумати....

Суперово написано! Підтримую на всі 100%
+1


НІЧО СОБІ!

 
SwynTusДата: Пятниця, 15.02.2008, 23:25 | Сообщение # 39
Група: Видалені





Emi, скажи ще тоді будь ласка що таке любов? яле вже не коментуй чіїсь слова, а напиши повністю своє, добре?
 
EmiДата: Пятниця, 15.02.2008, 23:35 | Сообщение # 40
Учасник
Група: Перевірені
Повідомлень: 117
Репутація: 17
Статус: Оффлайн
Окі.......Ну любов, то тож не понятна штука.........це якісь почуття до когось............чогось........але не до коханої людини.........ну любов до мами, тата, кітки, сонця...........
то відчуття відповідальності, симпатії, щастя, ну сукупність всіх емоцій як позитивних, так і негативних, що є до тої особи чи явища, тощо........
А взагалі-то любов і кохання то два похожі слова........ше давно їх розділили так, шо кохання(то назвичайні, неземні почуття до осіб протилежної статі, хоть тепер і до своєї мож, судячи з теперішніх людей), а любов то почуття до всього іншого
(ну говорячи просто почуття, я нне мала новвазі шо то просто, але просто при жарі трохи важкенько знайти потрібні слова(((((((((()


 
SwynTusДата: Субота, 16.02.2008, 01:00 | Сообщение # 41
Група: Видалені





вибач будь ласка за таку грубість і нестерпність, але всежтаки я перший раз чую що ці поняття хтось розділив, і тому чисто по людськи, цікаво хто і коли....
 
EmiДата: Субота, 16.02.2008, 01:06 | Сообщение # 42
Учасник
Група: Перевірені
Повідомлень: 117
Репутація: 17
Статус: Оффлайн
чесно не наю............я таке десь читала.........але то вже було давненько........але розділив мається наувазі не розділив, ну не в прямому сенсі, а типа умовно, шо кохання, то лиш до одної особи(ну то шо писала), а любов то ....
Ну типа я давніше читала шо так асоціюють, але щоб розділити то я трохи перегнула, звиняй, я не дуже добре можу себе обгрунтувати зараз....


 
kidДата: Субота, 16.02.2008, 21:14 | Сообщение # 43
Зацікавлений
Група: Модератори
Повідомлень: 25
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
йопть.... ото тут начитатись мона... cool хух... можна повирізати і скіпати книжочку "Філософія кохання " мейд бай Калуські Пластуни...)))

Guitar is a human soul, speaking with just six strings.



 
ЦвітОкДата: Субота, 16.02.2008, 23:47 | Сообщение # 44
Учасник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 182
Репутація: 119
Статус: Оффлайн
а а книжка буде)))тре ше трохи грошей позбирати...наприклад, з суму...і готово)))
так шо даффайте, говоріть далі)

Схемка...
-(з протилежною статтю,якшо купідон поцілить) - кохання - любов
Зустріч-
-(з мамою, з другом) - сумісно прожиті роки - любов


Весна прийшла - настрій принесла!...

Усміхнись серцем!!!
 
SwynTusДата: Неділя, 17.02.2008, 22:11 | Сообщение # 45
Група: Видалені





ну що ж продовжу...
так от, що як ти когось любиш і ніби щиро, а тут бац і закохуєшся... і що робити??? і ніби нове "коханнячко" таке тепле, але і до "любові" звик так і життя свого без неї не уявляєш??? ото мутка, що нє?...
тіки не тре казати що то так тіки коли любов не щира, бо то не так, ну принаймні в мене не так було....
 
Форум » Кохання » Почуття » про те саме....
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 |