Пятниця, 29.03.2024, 04:24Головна | Реєстрація | Вхід

Меню сайту

Форма входу

Вітаю Вас Гість!

Реклама

Міні-чат

200

Наше опитування

Бути чи не бути Пласту в Калуші?
Всього відповідей: 31

Погода

Погода в Калуші

Статистика

про те саме.... - Сторінка 2 - Форумпро те саме.... - Сторінка 2 - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Модератор форуму: SweeT  
Форум » Кохання » Почуття » про те саме....
про те саме....
ЛапочкаДата: Пятниця, 15.02.2008, 15:02 | Сообщение # 16
Зацікавлений
Група: Перевірені
Повідомлень: 43
Репутація: 109
Статус: Оффлайн
бліна... є хлопець дуже симпатичний... і коли внього питали чи ти йому подобаєшся він казав що так... а потім тобі сказав , що ти дуже симпатична, прикольна, весела, що ти йому навіть подобаєшся... , але ви не можите бути разм. Ти питаєш чому, а він каже шо сам незнає чому...він не може оприділитись... каже краще давай залишимось друзями! І зрозумій проблема не втобі, а вмені... А ти сидиш і думаєш ...так друзями, ти мені дуже подобаєшся...я тобі...але ти неоприділився...хм... кожен раз коли ти зними гуляєш, завжди на нього дивишся і думаєш ЧОМУ ?! Чому все так склалось?!.... А тут гоп...і ти взнаєш шо він недавно на якісь там дискотеці познайомився з дівчиною... і думає знею шось мутити...
Блін...і це нормально ???Як так може бути? чи це життя таке...чи це я така .... cry


"Минуле?!
Не плач-бо воно закінчилось,
усміхнись,бо воно було..."
 
SweeTДата: Пятниця, 15.02.2008, 15:08 | Сообщение # 17
Зацікавлений
Група: Модератори
Повідомлень: 31
Репутація: 25
Статус: Оффлайн
то так завжди....кажуть, що то в ньому проблема, що ти вопше така, твоєї вини в тому нема...а все робиться через якусь дівку ліву...не спиш, не їж, думаєш, а то найобідніше, що через якусь там ***...

Моральне життя людини — для митця лише частина об'єкта. А моральність мистецтва полягає в досконалому використанні недосконалих засобів.
 
ЛапочкаДата: Пятниця, 15.02.2008, 15:10 | Сообщение # 18
Зацікавлений
Група: Перевірені
Повідомлень: 43
Репутація: 109
Статус: Оффлайн
просто спочатку ніякої дівчини не було...він з нею недавно познайомився... блін...це ж торба sad

"Минуле?!
Не плач-бо воно закінчилось,
усміхнись,бо воно було..."
 
ЦвітОкДата: Пятниця, 15.02.2008, 15:14 | Сообщение # 19
Учасник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 182
Репутація: 119
Статус: Оффлайн
ей...так завжди....такий світ...і ми так робим, тобто дівчата....от подумайте, шо так само виходить і в нас...просто коли кажуть проблема в мені...то так...подобатись можна завжди, а от любити і відчувати той потяг не завжди...

Весна прийшла - настрій принесла!...

Усміхнись серцем!!!
 
SweeTДата: Пятниця, 15.02.2008, 15:17 | Сообщение # 20
Зацікавлений
Група: Модератори
Повідомлень: 31
Репутація: 25
Статус: Оффлайн
угу, то найгірше коли ти ходиш в "рожевих окулярах", думаєш, як тобі повезло, що ти нарешті знайшла того кого треба, без кого ти не можеш ні одного дня уявити, а тут каже, що не хоче вже нічого, що то почало все нервувати, що ти його мучиш, і тим себе мучиш...ей короче

Моральне життя людини — для митця лише частина об'єкта. А моральність мистецтва полягає в досконалому використанні недосконалих засобів.
 
ЛапочкаДата: Пятниця, 15.02.2008, 15:21 | Сообщение # 21
Зацікавлений
Група: Перевірені
Повідомлень: 43
Репутація: 109
Статус: Оффлайн
але чого так?? чого все так стається??? блін...деколи так виплачешся добре...і легше стає...потім вдягаєш маску , ніби все добре, що ти його забула...а насправді вдуші плачеш...плачеш і сама прекрасно розумієш шо зним не будеш ніколи...але всеріно надія вмирає остання sad

"Минуле?!
Не плач-бо воно закінчилось,
усміхнись,бо воно було..."
 
ЦвітОкДата: Пятниця, 15.02.2008, 15:22 | Сообщение # 22
Учасник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 182
Репутація: 119
Статус: Оффлайн
та..в тих окулярах вся і проблема...бо коли всьо дізнаєшся, то вони не то шо знімається. а злітають , або розбиваються прямо на очах...і це тупо, бо від того течуть сльози...
але і то проходить...


Весна прийшла - настрій принесла!...

Усміхнись серцем!!!
 
SweeTДата: Пятниця, 15.02.2008, 15:29 | Сообщение # 23
Зацікавлений
Група: Модератори
Повідомлень: 31
Репутація: 25
Статус: Оффлайн
кажуть, що все проходить, тіпа очі не бачуть, серце не плаче, чи якось так....а найбільше харить, як ти знаєш, що вдають ніби тебе ігнорують, бо так "треба"їм...і ти кажеш, що знаєш всьо, а він вперто продовжує робити вигляд, що то чиста правда

Quote (Лапочка)
блін...деколи так виплачешся добре...і легше стає...

ага, то тре так виплакатись, що коли захочеться поплакати, а то не виходить, бо вже не плачеться, нема сили...чи то так вимучитись, щоб не було сили мучитись, тоді не буде сили навіть на любити....але потім все поновлюється...і починається знову.......


Моральне життя людини — для митця лише частина об'єкта. А моральність мистецтва полягає в досконалому використанні недосконалих засобів.
 
ЛапочкаДата: Пятниця, 15.02.2008, 15:32 | Сообщение # 24
Зацікавлений
Група: Перевірені
Повідомлень: 43
Репутація: 109
Статус: Оффлайн
я розумію шо якшо зараз того Валентина ше нема, то значить зараз ше не час...з часом сам прийде...але я не хочу це розуміти..... angry

"Минуле?!
Не плач-бо воно закінчилось,
усміхнись,бо воно було..."
 
ЦвітОкДата: Пятниця, 15.02.2008, 15:34 | Сообщение # 25
Учасник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 182
Репутація: 119
Статус: Оффлайн
а я це зрозуміла, хоча це харить...всеодно, все само собою йде...і ці всі проблеми і наслідкиВалентин по ідеї один, бо тільки для одної людии інша може бути створена...

Весна прийшла - настрій принесла!...

Усміхнись серцем!!!
 
SweeTДата: Пятниця, 15.02.2008, 15:34 | Сообщение # 26
Зацікавлений
Група: Модератори
Повідомлень: 31
Репутація: 25
Статус: Оффлайн
я тоже таке не хочу розуміти....

Моральне життя людини — для митця лише частина об'єкта. А моральність мистецтва полягає в досконалому використанні недосконалих засобів.
 
ЦвітОкДата: Пятниця, 15.02.2008, 15:36 | Сообщение # 27
Учасник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 182
Репутація: 119
Статус: Оффлайн
я шось з теми збилась...а шо тре розуміти?

Весна прийшла - настрій принесла!...

Усміхнись серцем!!!
 
SweeTДата: Пятниця, 15.02.2008, 15:38 | Сообщение # 28
Зацікавлений
Група: Модератори
Повідомлень: 31
Репутація: 25
Статус: Оффлайн
розуміти чого то так стається, коли двоє людей люблять один одного і когось чомусь перемикає...

Моральне життя людини — для митця лише частина об'єкта. А моральність мистецтва полягає в досконалому використанні недосконалих засобів.
 
ЦвітОкДата: Пятниця, 15.02.2008, 15:42 | Сообщение # 29
Учасник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 182
Репутація: 119
Статус: Оффлайн
....перемикає...так...по осбі знаю...бо то шось мене переважно перемикає...
мені здається, хтось один, просто любить свободу більше за іншого...це в тому випадку, якшо вони дійсно люблять один одного...
але то виходить просто сварка, а от коли любов не взаємна...


Весна прийшла - настрій принесла!...

Усміхнись серцем!!!
 
SweeTДата: Пятниця, 15.02.2008, 15:45 | Сообщение # 30
Зацікавлений
Група: Модератори
Повідомлень: 31
Репутація: 25
Статус: Оффлайн
та-та...або коли люблятьодин одного так, що ревнують, навіть, до друзів...що хочуть аби все спілкування діставалось тільки одному...

Моральне життя людини — для митця лише частина об'єкта. А моральність мистецтва полягає в досконалому використанні недосконалих засобів.
 
Форум » Кохання » Почуття » про те саме....
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 |