Четвер, 28.03.2024, 22:04Головна | Реєстрація | Вхід

Меню сайту

Форма входу

Вітаю Вас Гість!

Реклама

Міні-чат

200

Наше опитування

Бути чи не бути Пласту в Калуші?
Всього відповідей: 31

Погода

Погода в Калуші

Статистика

про те саме.... - Форумпро те саме.... - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Модератор форуму: SweeT  
Форум » Кохання » Почуття » про те саме....
про те саме....
SweeTДата: Пятниця, 15.02.2008, 01:27 | Сообщение # 1
Зацікавлений
Група: Модератори
Повідомлень: 31
Репутація: 25
Статус: Оффлайн
поговоримо про то...про любов, про хлопчиків і дівчаток, про добре і про то, коли ще краще))про спільні бажання...висновки...про то, що робить нас такими............напишіть про свої почуття, коли ви чогось(когось) хочете, а не виходить.... hands

Моральне життя людини — для митця лише частина об'єкта. А моральність мистецтва полягає в досконалому використанні недосконалих засобів.
 
kidДата: Пятниця, 15.02.2008, 01:44 | Сообщение # 2
Зацікавлений
Група: Модератори
Повідомлень: 25
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
ии... йой... ох ця тема... говорити мож багато... но не так то і легко.... бо про шо говорити...тре про то, що є особистим для кожної людини..... це почуття...які вони інколи гарні...а які інколи погані....а що тут обговорювати??... нема про шо аж так і говорити...почуття??.... звісно, що всі хочуть і люблять, коли в них всу чудово і прекрасно...але то не завжди так...нажль...ну та... шось таке....(шось мене на філософію потянуло)....короч тре зав"язувати .... всьо...

Guitar is a human soul, speaking with just six strings.





Повідомлення відредагував kid - Пятниця, 15.02.2008, 01:47
 
ЦвітОкДата: Пятниця, 15.02.2008, 11:16 | Сообщение # 3
Учасник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 182
Репутація: 119
Статус: Оффлайн
ов...я чо то про себе взагалі не хочу говорити...
хтось там гворив з мудрих, шо ангели називають це небесною відрадою, чорти - пекельною мукою,а люди - коханням...шось в цьому є...в принципі то так і є...хоча то може бути і тим і тим...
Але, шо тебе потянуло на неї, МаріЯ?га?скажи, бо впаду від цікавості...
хоча як хочеш...


Весна прийшла - настрій принесла!...

Усміхнись серцем!!!
 
SweeTДата: Пятниця, 15.02.2008, 12:01 | Сообщение # 4
Зацікавлений
Група: Модератори
Повідомлень: 31
Репутація: 25
Статус: Оффлайн
та не то щоб мене тянуло, просто, думала хтось шось напише таке, про що я ще не думала, чи ше шось....

Моральне життя людини — для митця лише частина об'єкта. А моральність мистецтва полягає в досконалому використанні недосконалих засобів.
 
SwynTusДата: Пятниця, 15.02.2008, 13:01 | Сообщение # 5
Група: Видалені





Quote (SweeT)
просто, думала хтось шось напише таке, про що я ще не думала

цікаво... може я щось таке напишу... ти думала пролюбов і кохання? певно що думала... і як пішло? давай я напишу свою думку... так от, кохання... закохуватись можна кожен день, по 10 раз на день. а чом би й ні? і це добре і це нормально, і це цілком природньо бо це кохання. кохання це пристрасть, це біль у голові, це мулька в штанях. це кохання. а що тоді любов? не може ж любов бути частиною кохання, чи навпаки... так от любов це вже не пристрасть, мулька чи гарячі почуття,любов це вже довіра, любов це любов. любити можна без поцілунків сексу чи подарунків. любити можна по різному: по батьківськи, по дружньому. любити можна не тіьки людину, любити можнаЖ погоду, собаку(!), кота, метелика, гору, гори, вогонь, воду, а чи можна кохати? чи може батько покохати сина??? якщо внього з головою все нормально то ніколи, і не думаю що мені хтось заперечить...
від любові до ненависті один крок... це правда... а скільки кроків від кохання до ненависті? багато, дуже багато, і ти задовбешся поки їх зробиш.... бо спочатку треба дойти від кохання до любові, а потім до ненависті... а як дойти до любові як тебе людина цікавить як вогнегасник для твого сексуального пожару? ото ж бо що ніяк... і що тоді? нічо...
ладно може якось допишу думку до кінця, бо мене мама жене уроки робити.... а покищо цього стане....
подумаєш про це, Марійко? хоча я думаю пр це багато кому тре подумати....
 
SweeTДата: Пятниця, 15.02.2008, 13:17 | Сообщение # 6
Зацікавлений
Група: Модератори
Повідомлень: 31
Репутація: 25
Статус: Оффлайн
Quote (SwynTus)
від любові до ненависті один крок...

...я в це не вірю, ну не можна любити людину до нестями і через щось одне, забути...розлюбити, зненавидіти, та не може бути таке, щоб все враз пропало, я в таке не вірю, щось, все-таки, залишається....що б то не було, але від любові щось залишається і все не може перетворитися, завжди щось мусить залишитися, таке щось, від чого потім можна би було відродити все...можна, все можна, якщо захочеш....


Моральне життя людини — для митця лише частина об'єкта. А моральність мистецтва полягає в досконалому використанні недосконалих засобів.
 
SwynTusДата: Пятниця, 15.02.2008, 13:23 | Сообщение # 7
Група: Видалені





а хто казав що все зникає? я казав що замість любові приходить ненависть.... це троха... та ні, зовім інше... і один крок це не обов"язково щось одне.....
 
SweeTДата: Пятниця, 15.02.2008, 13:27 | Сообщение # 8
Зацікавлений
Група: Модератори
Повідомлень: 31
Репутація: 25
Статус: Оффлайн
Quote (SwynTus)
а як дойти до любові як тебе людина цікавить як вогнегасник для твого сексуального пожару?

а ти думаєш з чого все починається, починалося, почнеться? та так є і було, це ж все не стабільне...воно ж не банальне, як кажуть, бо різне, завжди різне...будь-що має з чогось починатися. нехай, навіть та любов чи ненавість

Quote (SwynTus)
хто казав що все зникає? я казав що замість любові приходить ненависть....

якщо ти вже сказав, що приходить ненависть, то значить ненависть заміняє любов і любові немає, тобто вона зникає, чи не так?


Моральне життя людини — для митця лише частина об'єкта. А моральність мистецтва полягає в досконалому використанні недосконалих засобів.
 
SwynTusДата: Пятниця, 15.02.2008, 13:41 | Сообщение # 9
Група: Видалені





любов не зникає, любов заміщується... це так як би в мене на тумбочці писало "зошити" а я би викинув всі зошити нафіг, і туди закинув би книжки... на тумбочці і далі би писало "зошити" але в ній книжки... так і в людини, в серці(чи в голові, бо це все абстрактно) комірка "любов" а в комірці все напхано ненавистю...
 
SweeTДата: Пятниця, 15.02.2008, 13:45 | Сообщение # 10
Зацікавлений
Група: Модератори
Повідомлень: 31
Репутація: 25
Статус: Оффлайн
угу...так, рідко буває, що розходяться і залишаються друзями...найкращими друзями...але всюди є вийнятки

Моральне життя людини — для митця лише частина об'єкта. А моральність мистецтва полягає в досконалому використанні недосконалих засобів.
 
ЦвітОкДата: Пятниця, 15.02.2008, 13:59 | Сообщение # 11
Учасник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 182
Репутація: 119
Статус: Оффлайн
ну в нашому віці такого не буває...от коли проходять роки то так і стається...

Весна прийшла - настрій принесла!...

Усміхнись серцем!!!
 
SweeTДата: Пятниця, 15.02.2008, 14:34 | Сообщение # 12
Зацікавлений
Група: Модератори
Повідомлень: 31
Репутація: 25
Статус: Оффлайн
добре, що ти в нас словесний....ну-ну, то давай думку кінчай свою...

Quote (Wonka)
(ну ви поняли) не будуть

це ти про що?


Моральне життя людини — для митця лише частина об'єкта. А моральність мистецтва полягає в досконалому використанні недосконалих засобів.
 
ЛапочкаДата: Пятниця, 15.02.2008, 14:35 | Сообщение # 13
Зацікавлений
Група: Перевірені
Повідомлень: 43
Репутація: 109
Статус: Оффлайн
друзями важко залишитись, бо ти знаєш шо внього чи внеї до тебе більші почуття ніж просто дружні... тоді ти не можеш нічого розказати, навіть як просто другу... бо знаєш шо почуття більші ... ех sad і в любові все кружляється.. любить тебе хтось,але почуття не взяємні....а потім тобі все вертається...ти любиш його ...а він тебе ні.... sad

"Минуле?!
Не плач-бо воно закінчилось,
усміхнись,бо воно було..."


Повідомлення відредагував Лапочка - Пятниця, 15.02.2008, 14:35
 
SweeTДата: Пятниця, 15.02.2008, 14:43 | Сообщение # 14
Зацікавлений
Група: Модератори
Повідомлень: 31
Репутація: 25
Статус: Оффлайн
так, то завжди вертається, але коли ви дійшли до того, що коли любите один одного і розказуєте все, то коли ви друзі, якщо то таке б було, то друзі вийшли б гарні.... sweated

Моральне життя людини — для митця лише частина об'єкта. А моральність мистецтва полягає в досконалому використанні недосконалих засобів.
 
ЦвітОкДата: Пятниця, 15.02.2008, 14:54 | Сообщение # 15
Учасник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 182
Репутація: 119
Статус: Оффлайн
Quote (Wonka)
вони(ну ви поняли)

йой...пристали..Вони - це типу закохані, инулі закохані...залежно від ситуації...


Весна прийшла - настрій принесла!...

Усміхнись серцем!!!
 
Форум » Кохання » Почуття » про те саме....
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 |