Пятниця, 19.04.2024, 21:30Головна | Реєстрація | Вхід

Меню сайту

Форма входу

Вітаю Вас Гість!

Реклама

Міні-чат

200

Наше опитування

Бути чи не бути Пласту в Калуші?
Всього відповідей: 31

Погода

Погода в Калуші

Статистика

Кому яка музика НЕ подобається - Сторінка 2 - ФорумКому яка музика НЕ подобається - Сторінка 2 - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: kid  
Форум » Багато чого і багато про що))) » Музика » Кому яка музика НЕ подобається (шансонпопсаінороднеітакдаліептлевртллвкртлвк)
Кому яка музика НЕ подобається
IvanДата: Вівторок, 06.05.2008, 00:00 | Сообщение # 16
Зацікавлений
Група: Перевірені
Повідомлень: 38
Репутація: 12
Статус: Оффлайн
Золоте_Дитя підтримую applause головне щоб музика викликала емоції але бажано позитивні. От я наприклад люблю музику під яку можна рульно потанцювати, а тут без емоцій ніяк і доречі незалежно під який стиль музики танцювати головне емоції і щоб тобі це подобалося, Хоча є стилі під які майже неможливо танцювати - шансон наприклад чи там російська якась попса. Хоча рааш музику я принципово не слухаю бо її і так забагато.
А якшо нормальна лірична музика чи то навіть ритмічна клубна музика, або реп то мож трохи потанцювати. Про рок я взагалі мовчу тут я думаю і коментувати не тре... бо ні під шо так не поковбасишся. smile smile smile


 
ЦвітОкДата: Вівторок, 06.05.2008, 15:18 | Сообщение # 17
Учасник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 182
Репутація: 119
Статус: Оффлайн
Quote (Ivan)
Хоча рааш музику я принципово не слухаю бо її і так забагато.

хи...я тоже принципово не слухаю рашу...крім Стігмати...її не можливо не слухати...


Весна прийшла - настрій принесла!...

Усміхнись серцем!!!
 
Fyg@sДата: Вівторок, 06.05.2008, 22:37 | Сообщение # 18
Прихильник
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 14
Статус: Оффлайн
Я з раші лиш Розимбаума і всьо. В мене батько на ньому виріс і мені передалось. cool

ROCK&ROLL MUSIC

"Весь світ - це срака в сраці"

Не будь "Калюньою"

 
Форум » Багато чого і багато про що))) » Музика » Кому яка музика НЕ подобається (шансонпопсаінороднеітакдаліептлевртллвкртлвк)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 |